Ekologiczne detergentyPorządki

Ekologiczny płyn do dezynfekcji skuteczny bez grama chloru

Posted On
Posted By Lena

Ekologiczny płyn do dezynfekcji w gospodarstwie domowym pozwala zapewnić odpowiedni poziom higieny. Skutecznie usuwa wszelkie bakterie, z jakimi mamy do czynienia w łazienkach, kuchni. Używając tego typu środków czyszczących, mamy pewność znakomitej ochrony przed bakteriami naszych domów i wiemy, że będą to produkty całkowicie bezpieczne.

Bezpieczne ekologiczny płyn do dezynfekcji

Bezpieczeństwo stosowania ekologicznego płynu do dezynfekcji dotyczy kilku obszarów. Eko produkty do dezynfekcji są bezpieczne dla ludzi. Usuwają wszelkie bakterie z powierzchni zmywalnych, toalet i zlewów bez jakiegokolwiek ryzyka podrażnień. W przypadku tradycyjnych preparatów dezynfekujących nieraz obserwujemy podrażnienia skóry, spojówek, bon śluzowych. Opary szkodliwych substancji na bazie chloru jeszcze długo po zakończeniu mycia unoszą się w powietrzu. Wdychanie ich przez osoby z problemami zdrowotnymi, takimi jak astma, alergia może nasilać duszności, uporczywy kaszel.

 

Uniwersalny płyn do dezynfekcji do mycia dużych powierzchni

Warto szukając odpowiedniego płynu do dezynfekcji powierzchni w domu spróbować znaleźć oszczędności. Pomoże tego dokonać zakup środka wyprodukowanego na bazie koncentratu z możliwością dwojakiego stosowania:

  • w formie rozcieńczonej do zmywania dużych powierzchni
  • w formie nierozcieńczonej (w koncentracie) do dezynfekcji wybranych powierzchni w naszych domach.

Stosując wysokiej jakości ekologiczne płyny do dezynfekcji, nie musisz się bać o zanieczyszczenie środowiska. Nie spowodują one uszkodzeń delikatnej armatury łazienkowej i instalacji kanalizacyjnej. Nowoczesna technologia produkcji pozwoliła stworzyć środek całkowicie naturalny, ulegający biodegradacji. Jego unikalny skład pozwala rozprawić się z codziennymi zanieczyszczeniami osadzającymi się na wannach, umywalkach, podłogach, zlewach czy muszlach WC. Dodatkowo zastosowane w nim skoncentrowane substancje aktywne usuwają kamień, rdzę oraz bakterie.

Related Post

leave a Comment